Aspect Interior Luxury

Інтер’єр Лакшері. Інтер’єрна латексна матова фарба стійка до миття.

Застосування Фарба для внутрішніх робіт. Утворює стійку до миття, паропроникну, суконно-матову поверхню на стінах та стелі. Витримує більше 5000 циклів стирання. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанери, дерева, лакофарбових покрить, склошпалер, шпалер, в тому числі з волокна "Рауфазер".

Властивості • біла
• матова
• для внутрішніх робіт
• стійка до миття
• висока криюча здатність

Колір Білий

Ступінь глянцю Матова

Клас стирання 2 згідно DIN EN 13300

Щільність 1,56 кг/л

Зв’язуюча речовина Акрилова дисперсія

Склад Діоксид титану, функціональні домішки, мінеральні наповнювачі, вода. Гранично допустима концентрація летючих органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А/а, згідно директиви ЄС, становить 30 г/л (2010); даний продукт містить < 30 г/л ЛОС.

Розчинник Вода (до 10%)

Нанесення Основа. Підготовка основи здійснюється згідно ДБН В.2.6-22-2001 і ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Поверхня повинна бути чистою, сухою та придатною для обробки. Пил, залишки вапняних побілок, покриття на клейовій та масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Міцні алкідні покриття зашкурити і знепилити. Нерівності вирівняти шпаклівкою. Свіжі цементні штукатурки повинні бути витримані мінімум 28 днів. Вологість основ не повинна перевищувати 4%, гіпсових основ – 1%. Вбираючі та крейдяні поверхні, оштукатурені ділянки обробити ґрунтовкою. Вражені грибками місця очистити і обробити антисептичним розчином згідно інструкції.

Нанесення на поверхню Перед використанням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний спосіб – «airless»).
1. Первинне покриття: фарбу розбавляти щонайбільше 10% води.
2. Завершальне покриття: фарбу не розбавляти.
При нанесенні безповітряним розпиленням використовувати сопло діаметром 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в’язкості і використовувати сопло 2 мм. При використанні апаратів ТМ Wagner рекомендуємо на незначних площах використовувати модель Wagner Flexio W585. Робочий рівень потужності (AIR CONTROL) 7-8, діаметр сопла 2,5 мм. Фарбу розбавити водою на 3%. При значних площах нанесення раціональніше використати апарат Wagner ProjectPro 117, рекомендоване сопло 517 при робочому тиску 200 бар. Фарбу в цьому випадку можна не розбавляти.

Витрата Витрата на один шар – 80 -100 мл/м2 в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об’єкті.

Особливості Поверхні, які можуть пошкоджуватись мікроорганізмами, фарбувати з додаванням у фарбу антипліснявої домішки.
Чистка інструментів Інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.

Час висихання Час висихання одного шару 1-2 години. Всі рекомендації ефективні при температурі основи +20°С і відносній вологості повітря 60%, в інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись. Повну міцність і здатність сприймати механічні навантаження покриття набуває через 7 днів.

Температура нанесення Не фарбувати при температурі основи нижче +5°С або відносній вологості повітря вище 80%.

Колерування Можливе барвниками сумісними з фарбою, також машинним колеруванням.

Доповнення Фасовка 2,5 л; 10 л;

Зберігання У щільно закритій тарі у прохолодному місці, при температурі від +5°С до +30°С. Слід запобігати потраплянню прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці – 36 місяців. Дату виготовлення та номер партії дивитись на упаковці.

Заходи безпеки Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою, не вдихати пари при розпиленні. Не виливати фарбу в каналізацію, водойми або на ґрунт.

Утилізація Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайне будівельне сміття.