Aspect Interior Economy

Інтер’єр Економі. Фарба інтер’єрна

Застосування Екологічна іноваційна фарба, що відрізняється відсутністю шкідливих коалісцентів та пластифікаторів. Виготовляється зі спеціалізованої акрилової дисперсії. Не містить фенолу, стиролу та формальдегіду. Не має запаху, безпечна для людей та тварин. Призначена для покриття стін та стель всередині приміщень. Сумісна з більшістю будівельних матеріалів на мінеральній основі. Не допускає вологої обробки.

Властивості • для внутрішніх робіт
• біла
• матова
• без шкідливих пластифікаторів
• без запаху
• висока криюча здатність
• безпечна

Колір Білий

Ступінь глянцю Матова

Зв’язуюча речовина Акрилова дисперсія

Склад Спеціалізована акрилова дисперсія, діоксид титану, наповнювачі, допоміжні домішки з природної сировини. Гранично допустима концентрація летючих органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А/а, згідно директиви ЄС, становить 75 г/л (2007) і 30 г/л (2010); даний продукт містить < 1 г/л ЛОС.

Розчинник Вода

Нанесення Основа. Поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Залишки старих клейових побілок та лакофарбових покриттів ретельно видалити. Нерівності та тріщини вирівняти фінішною шпаклівкою. Поверхню обробити «Ґрунтовкою глибокого проникнення. Вражені грибками місця очистити і обробити антисептичним ґрунтом згідно інструкції.

Нанесення на поверхню Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний спосіб - "airless").
Не фарбувати при температурі нижче +5°С.
1-й шар: фарбу розбавити щонайбільше 8% води.
2-й шар: фарбу не розбавляти.

Витрата 175-200 г/м2 в один шар. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об’єкті.

Чистка інструментів Інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.

Час висихання Час висихання до нанесення наступного шару – 1-2 години, повне висихання – 8-10 годин при температурі основи +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись. Повну міцність і здатність сприймати механічні навантаження покриття набуває через 7 днів.

Температура нанесення Роботи вести при температурі основи і навколишнього повітря від +5°С до +30°С і відносній вологості повітря не більше 80%. Не наносити фарбу на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Пофарбовані поверхні захищати від дії опадів до повного висихання фарби, але не менше однієї доби.

Колерування Можливе барвниками сумісними з фарбою.

Доповнення Фасовка 7 кг; 14кг

Зберігання У щільно закритій тарі в складських приміщеннях при температурі від +5°С до +30°С. Дату та партію виготовлення дивись на упаковці. Гарантійний термін зберігання в заводській упаковці, яка не розкривалася, 18 місяців.

Заходи безпеки Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою, не вдихати пари при розпиленні. Не виливати фарбу в каналізацію, водойми або на грунт.

Утилізація Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайне будівельне сміття.