Aspect Fasad Premium

Фасад Преміум. Фасадна дисперсійна фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт

Застосування Атмосферостійка акрилова фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Утворює водовідштовхуюче, вологостійке, еластичне і довговічне покриття. Стійка до вологого стирання. Призначена для фарбування фасадів будинків та створення зносостійких та вологостійких покриттів всередині приміщень. Придатна для фарбування цементної штукатурки, бетону, цегли, поверхонь систем теплоізоляції фасадів, а також по гіпсовим основам, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанері, дереву і шпалерам всередині приміщень. Не містить розчинників.

Властивості • біла
• матова
• висока атмосферостійкість
• стійкість до сонячних променів
• висока криюча здатність
• паропроникна

Колір Білий

Ступінь глянцю Матова

Клас стирання 2 згідно DIN EN 13300

Щільність 1,56 кг/л

Зв’язуюча речовина Акрилова дисперсія

Склад Діоксид титану, функціональні домішки, мінеральні наповнювачі, вода. Гранично допустима концентрація летючих органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А/с, згідно директиви ЄС 40 г/л (2010); даний продукт містить < 40 г/л ЛОС.

Розчинник Вода (до 10%)

Основа Підготовка основи здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001 і ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Поверхня повинна бути чистою, сухою та придатною для обробки. Залишки вапняних побілок, висоли, покриття на мінеральній та масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Тріщини розшити, заґрунтувати і зашпаклювати. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів, бетон – мінімум 3 місяці, поверхні систем теплоізоляції - мінімум 7 днів. Вологість основ не повинна перевищувати 4%, гіпсових основ - 1%. Міцні алкідні та масляні покриття зашкурити. Поверхні знепилити, обробити ґрунтовкою. Вражені грибками місця очистити і обробити антисептичним розчином згідно інструкції. При необхідності користуватись рекомендаціями технічної пам’ятки.

Нанесення на поверхню Перед використанням ретельно перемішати. Наносити в два шари щіткою, валиком або розпилювачем, включаючи безповітряний спосіб. При нанесенні безповітряним розпиленням використовувати сопло діаметром 0,45-0,66 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої густини і використвоувати сопло 2 мм. При використанні апаратів ТМ Wagner рекомендуємо використовувати модель Wagner ProjectPro 117, рекомендоване сопло 517 при робочому тиску 200 бар. При незначних площах нанесення можна використати модель Wagner Flexio W585. Робочий рівень потужності (AIR CONTROL) 7-8, діаметр сопла 2,5 мм. Фарбу в цьому випадку розбавити водою на 3%. Фарбування поверхонь в одній площині повинно вестись методом «мокре по мокрому», без перерви у роботі.

Витрата Витрата на один шар - 100-140 мл/м², в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об’єкті.

Особливості Поверхні, які можуть пошкоджуватись мікроорганізмами, фарбувати з додаванням у фарбу антигрибкової домішки.

Чистка інструментів Інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.

Час висихання Час висихання до нанесення наступного шару – 1-2 години, повне висихання – 8-10 годин при температурі основи +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись. Повну міцність і здатність сприймати механічні навантаження покриття набуває через 7 днів.

Температура нанесення Роботи вести при температурі основи і навколишнього повітря від +5°С до +30°С і відносній вологості повітря не більше 80%. Не наносити фарбу на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Пофарбовані поверхні захищати від дії опадів до повного висихання фарби, але не менше однієї доби.

Колерування Можливе барвниками сумісними з фарбою, а також машинним колеруванням.

Доповнення Фасовка 10 л

Зберігання У щільно закритій тарі у прохолодному місці, при температурі від +5°С до +30°С. Слід запобігати потраплянню прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці – 36 місяців. Дату виготовлення та номер партії дивитись на упаковці.

Заходи безпеки Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою, не вдихати пари при розпиленні. Не виливати фарбу в каналізацію, водойми або на грунт.

Утилізація Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайне будівельне сміття.