Aspect Aqua Antiseptik (білий)

Декоративний деревозахисний засіб (білий)

Підкреслює природну текстуру деревини, утворює прозоре довговічне декоративне захисне покриття. Розбавляється водою. Має атмосферостійкі, брудовідштовхуючі властивості. Світлостійкий, при нанесенні не утворює крапель і патьоків. Захищає від плісняви, грибків та моху.

Витрата Приблизно 13 м2/л.

Колір Білий "береза"

Область застосування Застосовують антисептик зовні та всередині приміщень для обробки усіх типів дерев'яних поверхонь, в тому числі тих, що знаходяться в довготривалому контакті з водою або грунтом.

Ключові переваги Проста процедура використання.
Відмінні біозахисні та брудовідштовхуючі властивості.
Створює надійний бар'єр від вологи, не вимивається, не вигорає.
Підкреслює натуральну деревинну структуру.
Не утворює поверхові патьоки та розводи.
Надає обробленій поверхні декоративні відтінки цінних порід дерев.
Не несе шкоди здоров'ю людини чи оточуючого середовища.

Спосіб застосування Антисептик випускається в форматі готового розчинника, при необхідності розбавляється водою. Наноситься на очищену від бруду, пилу, деревної смоли, залишків декоративних покривів поверхні валиком, кистю або розпилювачем в 1-2 шари при температурі повітря не нижче +5°С. Повне висихання досягається через 8-10 годин при температурі від +16 до +20°С.

Витрата Середній показник витрат становить 13 м² /л і залежно від температурних умов, вологи повітря, а також стану оброблювальної поверхні.

Метод впливу Антисептик «Аспект Аква Антисептик» глубоко пропитує деревину, створюючи на поверхні прозоре декоративне захисне покриття з шовково-матовим блиском. Зберігає свої декоративно-захисні властивості напротязі 5 років з моменту нанесення.

Заходи безпеки Потребується захист дихальних шляхів, відкритих ділянок тіла та очей (при необхідності швидко промити водою та звернутися за медичною допомогою). Підлягає утилізації в якості побутових відходів.

Зберігання та транспортування В герметичній упаковці при температурі від +5°С до +40°С окремо від продуктів харчування, джерел високих температур (вогню) та недоступному для дітей місці.

Фасовка Фасується в об'ємі: 0.75л, 2.5л та 10л